pinczer miniaturowy

basenji

bullterier miniaturowyexport

Hall of Fame by z Klanu Łobuzów!
czyli nasi Zwyciezcykontakt


Witam na stronie hodowli pinczerów miniaturowych, basenji i bullteriera miniaturowego !

Nazywam się Anna Bukowska i jestem właścicielką hodowli "z Klanu Łobuzów" FCI;
Hodowla mieści sie w małej miejscowości, na obrzeżach Chełma, położonej w woj.lubelskim (na wschodzie Polski), na terenie pięknego Parku Krajobrazowego; mieszkamy wśród lasów i łąk,w ekologicznie czystej okolicy, otoczeni dziką przyrodą z dala od zgiełku miasta.
Moje psy i szczenięta mieszkają z nami w domu jako członkowie rodziny. Są nieodłączną i ważną częścią naszego życia, staramy się aby były przede wszystkim szczęśliwe :)
Regularnie uczestniczymy w Wystawach Psów Rasowych zarówno w Polsce , jak i za granicą.
Hodowla i wystawianie psów stały sie dla mnie pasją, priorytetem w mojej hodowli jest zdrowie, piękno i doskonały charakter psów.
Hodowla "z Klanu Łobuzów"FCI oparta jest głównie na wybitnych liniach zagranicznych.
Psy i suczki posiadają specjalistyczne badania w kierunku chorób przekazywanych genetycznie, predysponowanych do danej rasy.
Moją pasję hodowlaną wspomaga wieloletnie doświadczenie i stałe pogłębianie wiedzy. Chętnie współpracuję z hodowlami zagranicznymi w celu wymiany doswiadczeń oraz pozyskania nowych, ciekawych linii.


news - aktualości :

* * ** * *Mamy szczenieta basenji !!!
wiecej info w menu po lewej stroniestrona w przebudowie /aktualizacji, moga wystapic problemy z wyswietleniem niektórych podstron
wszystkie aktualnosci znajdziecie Państwo na Facebooku:
www.facebook.com/anna.bukowska.167

przepraszamy za niedogodności